• AkudoDEFTER

  Bakkal Defteri Kolaylığında MUHASEBE PROGRAMINIZ!.. Kolaylıkla kurulumunu yapabileceğiniz, içerisindeki “Tanım” bölümünde videoları da bulunan, basit bir kasa defteri ve cari modülünden oluşan pratik bir programdır.

  Hemen indirin!
 • Tabak6 Restoran Otomasyonu

  Telefon ile sipariş, tablet ile sipariş ve internet üzerinden sipariş modülleri ile artık sipariş almak çok kolay!

  Bilgi için tıklayın
 • Tabak6 Restoran Otomasyonu

 • Ekran Görüntüleri


* Program içerisinden, kandil, bayram ve özel günlerde, veya uzun süredir sipariş vermeyenleri, doğum günü olanları gruplandırılmış olarak seçerek toplu SMS gönderebilirsiniz.
* Telefonla gelen siparişlerde belirtilen adresi veya yol tarifini program içerisinden Google Earth entegrasyonu sayesinde haritadan kolaylıkla bulabilirsiniz.
* Sipariş esnasında, az, bir buçuk, duble porsiyon seçimlerini, acılı, soslu, tuzsuz, limonlu vs. özellik tanımlarını hızlıca yapabilirsiniz.

Unlu mamüller, pastane, manav, kasap, şarküteri, kuruyemiş, pizzacı, restoran, pideci, bar, cafe, çay bahçesi, kokoreçci, büfe vb. paket servisi yapan tüm işletmeler için geliştirilmiştir.

* Ürünlerinizi, menülerinizi resimleri ve fiyatları ile birlikte çok kolay bir şekilde sisteme girebilirsiniz ve dilediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz.
* Barkodlu ve gramajlı ürün satışına uygundur.
* Üye, abone gibi indirim kartı uygulamalarına müsaittir.
* Her kasiyer, kendi şifresiyle satış yapabilir.
* Android uyumlu tabletlerle cafe, restoran, çay bahçesi gibi işletmelerde garsonlar kolaylıkla sipariş alabilir.
* İnternet üzerinden online sipariş alabilirsiniz.
* Arayan kişinin telefon numarası ekranda gözükür ve kişinin isim ve adres bilgilerini sisteme kayıt edebilirsiniz. Böylelike her seferinde adres sormanıza, yol tarifi almanıza gerek kalmaz.
* AkudoDEFTER programı ile entegredir. Cari, fatura, alacak-verecek takibi yapabilirsiniz.
* Dokunmatik ekran bilgisayarla çok daha hızlı sipariş alabilirsiniz.
* Alınan siparişin içeriğini gruplu şekilde ayrı ayrı, yiyecek, içecek, tatlı veya kebap yazıcılarına detaylı şekilde gönderebilirsiniz.
* Nakit, kredi kartı, veresiye, parçalı ödeme ve ayrı ayrı tahsilat şekilleri mevcuttur.